Justyna Recrutime
Poszukujemy

Opiekunek osób starszych

Poszukujemy opiekuna/opiekunkę do osób starszych
ze znajomością języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym.
Praca w domach starców. Obowiązki:
● Wykonywanie podstawowych zabiegów pielęgnacyjnych i leczniczych
● Prowadzenie i sprawdzanie dokumentacji opieki i planowania opieki
● Opieka i doradztwo dla osób starszych i ich krewnych
Wymagane prawo jazdy.
Miejscowość: Mannheim
Stawka godzinowa: OD 20€
Oferujemy:
● Umowę o pracę na czas nieokreślony
● Ponadprzeciętne wynagrodzenie plus premie
● Indywidualne oferty dokształcania i doskonalenia zawodowego
● Stanowisko w pełnym wymiarze czasu pracy
● Zakładowy program emerytalny
● Premie świąteczne i wakacyjne
● Pracę w miłym zespole.
Wymagania:
● Ukończone szkolenie jako opiekun/ka do osób starszych
● Doświadczenie zawodowe
● Elastyczność i niezawodność
● Umiejętność pracy w zespole
● Umiejętność nawiązywania kontaktów

Wymagane przynajmniej roczne wykształcenie oraz doświadczenie w pracy w domu opieki

Zapraszam do kontaktu 572050863 lub mailo JustynaS.recrutime@gmail.com