Firma FRIGGA zatrudni Opiekunki Osób Starszych do pracy w Niemczech! Oferujemy legalne zatrudnienie, najkorzystniejsze warunki, atrakcyjne wynagrodzenie, bezpieczne i sprawdzone miejsce pracy. Wymagamy jedynie podstawowej znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia w opiece.

Opiekunka dla miłego staruszka w Niemczech.

  • Data publikacji:
  • 03-10-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Aufseß

Firma FRIGGA zatrudni Opiekunki Osób Starszych do pracy w Niemczech! Oferujemy legalne zatrudnienie, najkorzystniejsze warunki, atrakcyjne wynagrodzenie, bezpieczne i sprawdzone miejsce pracy.
Wymagamy jedynie podstawowej znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia w opiece.

Miejscowość: 91347 Aufseß

Podopieczny, 92lata, 65kg, 180cm

Dolegliwości:

- częściowa inkontynencja,

- osoba cewnikowana,

- podopieczny stosuje wkładki urologiczne,

- do podopiecznego przychodzi raz dziennie personel medyczny, który zmienia opatrunki i wymienia worek na mocz,

- personel medyczny będzie odwiedzał podopiecznego również po przyjeździe opiekuna,

- pacjent ma częściowe problemy ze słuchem,

- podopieczny nosi okulary,

- osoba świadoma,

- podopieczny jest w większości samodzielny,

- wchodzi po schodach przy pomocy opiekuna,

- korzysta z rollatora,

- wymaga pomocy podczas utrzymania higieny ciała,

- konieczna jest pomoc podczas ubierania się/rozbierania,

- podopieczny samodzielnie je i pije,

- brak specjalnej diety,

- ma sporadyczne kłopoty w przesypianiu nocy (wstaje średnio 2-3 razy w ciągu nocy).

Podopieczny mieszka w domu jednorodzinnym w wiejskiej okolicy. Do sklepu jest około 20 minut drogi. Preferowany jest opiekun w wieku powyżej 50 lat z dobrą lub bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego i z doświadczeniem w pracy w opiece. W domu jest pomoc domowa, która przychodzi 5 razy w tygodniu.

Obowiązki:

- prowadzenie domu,

- pomoc w utrzymaniu higieny ciała,

- pranie / prasowanie,

- gotowanie,

- dotrzymywanie towarzystwa.

Oferujemy:

- oddzielny pokój,

- oddzielna łazienka,

- internet,

- zakup biletów.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie wypełnionego formularza aplikacyjnego wraz ze zdjęciem (warunek konieczny) na adres:j.lewandowska@friggawork.pllub kontakt telefoniczny z konsultantką z Działu Rekrutacji: Joanna Lewandowska tel. +48 535 222 855

Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami.