Recrutime
Wraz z dynamicznym rozwojem firmy szukamy osób do pracy w Niemczech

OPIEKUNKA OSÓB STARSZYCH 160h/mc

*GRANICA WIEKOWA: 50 lat*

Poszukujemy opiekunki do osób starszych

ze znajomością języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym.

Miejscowość: Frankfurt nad Menem i okolice (a także teren całych Niemiec)

Obowiązki:

  • Wykonywanie zabiegów higieniczno-pielęgnacyjnych

  • Podawanie posiłków

  • Kontrola wagi pacjenta, mierzenie ciśnienia, temperatury, poziomu cukru we krwi

  • Wykonywanie zleceń lekarskich według obowiązujących procedur.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie OD 1700 DO 2000 EURO NETTO

  • BEZPŁATNE ZAKWATEROWANIE

  • Niemiecką umowę o pracę NA CZAS NIEOKREŚLONY.

  • UBEZPIECZENIE ZDROWOTNE na terenie całej Unii Europejskiej w Niemieckiej Kasie Chorych.

  • PREMIĘ świąteczną i urlopową

  • Pomoc POLSKIEGO KOORDYNATORA

  • Możliwość wypłaty zaliczek

  • Długoterminowe zlecenia z opcją NA STAŁE PRZEJĘCIE przez szpital lub dom starców

  • Pełny pakiet socjalny w Niemczech

  • Nostryfikację dyplomu w Niemczech.

Wymagania:

  • Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi

  • Wykształcenie kierunkowe jako opiekunka osób starszych

  • Doświadczenie w pracy w domach seniorów- wymóg konieczny!!!

  • Gotowość podjęcia długoterminowej pracy w Niemczech.

  • +48 512 022 324
  • anna.recrutime@gmail.com