PLH24hebi GmbH

Opiekunka osób starszych (język francuski, rozpoczęcie kwiecień/maj)

Poszukujemy opiekunki osób starszych dla jednego z naszych klientów, blisko granicy niemiecko-belgijskiej.

Zadania opiekunki: pomoc podopiecznej w utrzymaniu higieny osobistej, pielęgnacja, wsparcie podczas przebierania, podawanie przygotowanych leków, gotowanie posiłków. Do obowiązków pracownika będzie też należało wykonywanie prac w domu, np. sprząanie, robienie zakupów, pranie, zmiana pościeli, wynoszenie śmieci, mycie okien itd.

Wymagane doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i znajomość języka francuskiego. Przewidywany termin rozpoczęcia pracy: przełom kwietnia/maja.

Oferujemy zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę, ubezpieczenie zdrowotne i składki w Niemczech, zwrot kosztów podróży, bezpłatne zakwaterowanie z dostępem do Internetu, ustalony czas wolny i wsparcie koordynatora.

517 753 313