PLH24hebi GmbH

Opiekunka osób starszych, język niderlandzki

Poszukujemy opiekunki osób starszych, która posługuje się językiem niderlandzkim, do pracy w Belgii. Pacjentka potrzebuje wsparcia w codziennym funkcjonowaniu i trosce o dom. Szczegółowy plan pracy jest omawiany wspólnie z koordynatorem.

Zadania opiekunki:

  • pomoc podopiecznej w codziennych aktywnościach, takich jak zmiana odzieży, dbanie o higienę i pielęgnacja ciała, podawanie leków
  • gotowanie posiłków, robienie najważniejszych zakupów
  • inne prace związane z prowadzeniem domu, np. sprzątanie, pranie, wynoszenie śmieci, mycie okien itd.

Mile widziane doświadczenie w opiece nad osobami starszymi.

Oferujemy zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę, ubezpieczenie i składki w Niemczech, zwrot kosztów podróży, bezpłatne zakwaterowanie z dostępem do Internetu, ustalony czas wolny i wsparcie polskojęzycznego koordynatora.

517753313

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń