Kamila
Poszukujemy opiekunek i opiekunów osób starszych do pracy w Niemczech i Luksemburgu

Opiekunka osoby starszej

  • Data publikacji:
  • 22-09-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy

Osoba do opieki:Podopieczna, 89 lat, 60 kg, 160 cm
Miejsce pracy:34292 Ahnatal, Niemcy
Okres pracy:2 miesiące
Planowany wyjazd:29.09.2017(do uzgodnienia)

Poszukujemy:
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
- doświadczenie w opiece nad osobą starszą lub chorą,
- cierpliwość, wyrozumiałość, odpowiedzialność, pogodne usposobienie,
- referencje z innych miejsc pracy będą dodatkowym atutem.

Informacje o podopiecznej:
- osteoporoza,
- inkontynencja,
- osoba z cukrzycą,
- niewydolność serca,
- częściowe trudności z zasypianiem i z przesypianiem nocy,
- podopieczna wstaje średnio 1-2 razy w ciągu nocy do toalety (samodzielnie),
- podopieczna przyjmuje leki nasenne,
- do podopiecznej przychodzi dwa razy dziennie pomoc medyczna i podaje insulinę,
- pomoc medyczna będzie odwiedzać podopieczną również podczas pobytu opiekunki,
- częściowe problemy ze słuchem,
- osoba świadoma,
- częściowe kłopoty z poruszaniem się,
- starsza pani korzysta z rollatora,
- wymaga pomocy opiekunki podczas utrzymania higieny ciała,
- samodzielnie je i pije,
- aktualnie niewiele je,
- stosuje dietę dla cukrzyków,
- stosuje pieluchomajtki i wkładki higieniczne.

Obowiązki:
- prowadzenie domu,
- pomoc w utrzymaniu higieny ciała,
- pranie / prasowanie,
- robienie zakupów (częściowo),
- gotowanie,
- dotrzymywanie towarzystwa.

Dodatkowe informacje:
Podopieczna mieszka sama w domu jednorodzinnym. Zakupy są w większości robione przez kogoś z rodziny. Starsza pani jest osobą otwartą, pomocną, serdeczną i miłą. Pacjentka ma swój własny plan dnia. Dwa razy dziennie chodzi na krótkie spacery. Jeśli przyjmuje środki nasenne, spokojnie przesypia noce.
Osobą do kontaktu jest syn podopiecznej.

Warunki mieszkaniowe:
- oddzielny pokój,
- oddzielna łazienka,
- radio,
- telewizja,
- internet,
- legalną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- wysokie wynagrodzenie,
- opłacanie wszystkich składek i ubezpieczenia społecznego ZUS,
- oferty dopasowane do doświadczenia opiekunki oraz do poziomu znajomości języka niemieckiego,
- stały kontakt z koordynatorem w czasie pobytu za granicą,
- pomoc w zorganizowaniu podróży,
- bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie podczas pobytu,
- zakup biletów przez Firmę Frigga,
- kontrakty od 2 miesięcy,

Nie pobieramy żadnych prowizji od opiekunek!

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie wypełnionego formularza aplikacyjnego wraz ze zdjęciem (warunek konieczny) na adres:

k.nowak@friggawork.pl

lub kontakt telefoniczny z Doradcą Działu Rekrutacji:
Kamila Nowak 733 303 403