Promedica24

Opiekunka osoby starszej w Niemczech.

  • Data publikacji:
  • 01-06-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Duisburg, Niemcy

Praca dla Opiekunki osób starszych – Duisburg

Letni  BONUS !

Data wyjazdu:2018-06-15

Okres wyjazdu: 2 miesiące

Lokalizacja: Duisburg, Niemcy

Znajomość języka:bardzo dobra

Podopieczny

Pani I. (91 lat) ma problemy z poruszaniem się uwarunkowane wiekiem. Występują umiarkowane problemy ze słuchem i wzrokiem (Podopieczna nosi okulary). Poruszanie odbywa się przy asekuracji, wymagana jest częściowa pomoc przy transferze, do dyspozycji na miejscu jest rollator. Obecnie Pani Ilsa przechodzi fizjoterapię. Mieszka z córką w domu. Najbliższe sklepy oddalone są o 10 minut od miejsca zamieszkania.

Stan zdrowia

- kłopoty ze wzrokiem 

- kłopoty ze słuchem 

- problemy z poruszaniem

Obowiązki opiekunki 

- pomoc Podopiecznemu w codziennych czynnościach życiowych

- pomoc przy poruszaniu się

- drobne prace domowe

- robienie zakupów

Pozostałe informacje:

fizjoterapia na miejscu 

do dyspozycji na miejscu rollator 

własny pokój dla Opiekuna 

w domu mieszkają też inni domownicy 

dom z ogrodem 

w pobliżu sklep spożywczy 

wymagane doświadczenie w opiece nad osobą starszą (może być nad członkiem rodziny)

Naszym opiekunkom oferujemy

- Legalna forma współpracy i opłacone składki ZUS 

- Transport bezpośrednio do domu Podopiecznego 

- Zakwaterowanie i wyżywienie w domu Podopiecznego

Osoby zainteresowane ofertą zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod nr: +48 516 051 318 lub w naszym biurze w Kłodzku przy placu Bolesława Chrobrego 19.