Firma FRIGGA zatrudni Opiekunki Osób Starszych do pracy w Niemczech! Oferujemy legalne zatrudnienie, najkorzystniejsze warunki, atrakcyjne wynagrodzenie, bezpieczne i sprawdzone miejsce pracy. Wymagamy jedynie podstawowej znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia w opiece.

Opiekunki osób starszych.

  • Data publikacji:
  • 12-09-2017
  • Miejsce Pracy:
  • 40229 Düsseldorf

Miejscowość: 40229 Düsseldorf

Podopieczna, 74lat, 65kg, 161cm

Dolegliwości:

- obecnie pacjentkę odwiedza personel medyczny, po przyjeździe opiekunki, rodzina zrezygnuje z jego usług

- starsza pani choruje na Parkinsona

- jest diabetykiem

- podopieczna korzysta z rolatora, wózka inwalidzkiego i krzesła toaletowego

- pacjentka potrzebuje pomoc przy higienie ciała

- starsza pani potrzebuje pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu się

- podopieczna je i pije z pomocą opiekunki

- pacjentka wstaje i kładzie się do łóżka z pomocą opiekunki

- starsza pani potrzebuje asysty opiekunki kiedy korzysta z toalety

- inkontynencja (głównie problem z trzymaniem moczu)

- podopieczna budzi się max. dwa razy w ciągu nocy, żeby skorzystać z toalety (często przesypia całe noce)

Pani mieszka z mężem w domu, w dużym mieście. Mąż pacjentki nie wymaga opieki. Starsza pani posiada psa, rasy - labrador. Pies znajduje się w domu tylko w ciągu dnia, wieczorami zabiera go syn podopiecznej do swojego domu. Do kontaktu jest syn.

Obowiązki:

- prowadzenie domu

- pomoc w utrzymaniu higieny ciała

- pranie / prasowanie

- robienie zakupów

- gotowanie

- dotrzymanie towarzystwa

Oferujemy:

- oddzielny pokój

- oddzielna toaleta

- internet

- telewizor

- zakup biletów

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie wypełnionego formularza aplikacyjnego wraz ze zdjęciem (warunek konieczny) na adres:j.lewandowska@friggawork.pllub kontakt telefoniczny z konsultantką z Działu Rekrutacji: Joanna Lewandowska tel. +48 535 222 855

Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami.