Firma FRIGGA zatrudni Opiekunki Osób Starszych do pracy w Niemczech! Oferujemy legalne zatrudnienie, najkorzystniejsze warunki, atrakcyjne wynagrodzenie, bezpieczne i sprawdzone miejsce pracy. Wymagamy jedynie podstawowej znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia w opiece.

Opiekunowie osób starszych. Niemcy.

  • Data publikacji:
  • 12-09-2017
  • Miejsce Pracy:
  • 28832 Achim

Miejscowość: 28832 Achim

Podopieczny, 72 lata, 45 kg, 170 cm

Dolegliwości:

- choroba Parkinsona,

- osteoporoza,

- częściowa inkontynencja,

- choroba wieńcowa,

- podopieczny korzysta z rolatora i wózka inwalidzkiego (na dłuższe odcinki drogi)

- wchodzi po schodach z pomocą opiekuna,

- nosi pieluchomajtki,

- korzystanie z toalety możliwe jest z pomocą opiekunki,

- wymagana jest pomoc przy utrzymaniu higieny ciała i przebierania się/rozbierania

- podopieczny ma częściowe kłopoty ze snem (wstaje średnio 1-2 razy w nocy),

- personel medyczny podaje lekarstwa / przychodzi codziennie

- podopieczny korzysta z windy na schodach, rolatora, specjalistycznego materaca oraz łóżka pielęgnacyjnego.

Podopieczny mieszka w domu jednorodzinnym (160m2) wraz z żoną w małym mieście. Sklep znajduje się około 10 minut drogi od domu podopiecznego. Preferowana jest osoba w wieku od 30-50 lat, może być to osoba paląca (z zastrzeżeniem, że palenie możliwe jest tylko na zewnątrz). Może być również opiekun - istotna jest komunikatywna, bądź dobra znajomość języka niemieckiego. Mile widziane jest także prawo jazdy. Podopieczny jest komunikatywny, przyjacielski i otwarty. Lubi spędzać dużo czasu na świeżym powietrzu i w ogrodzie. W wolnym czasie lubi czytać. Interesuje się też fotografią.

Osobą do kontaktu jest żona podopiecznego.

Obowiązki:

- prowadzenie domu,

- pomoc w utrzymaniu higieny ciała,

- pranie / prasowanie,

- gotowanie,

- zmiana pieluchomajtek,

- dotrzymywanie towarzystwa (również podczas wizyt lekarskich).

Oferujemy:

- oddzielny pokój,

- telewizja,

- radio,

- internet,

- zakup biletów.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie wypełnionego formularza aplikacyjnego wraz ze zdjęciem (warunek konieczny) na adres:j.lewandowska@friggawork.pllub kontakt telefoniczny z konsultantką z Działu Rekrutacji: Joanna Lewandowska tel. +48 535 222 855

Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami.