Firma FRIGGA zatrudni Opiekunki Osób Starszych do pracy w Niemczech! Oferujemy legalne zatrudnienie, najkorzystniejsze warunki, atrakcyjne wynagrodzenie, bezpieczne i sprawdzone miejsce pracy. Wymagamy jedynie podstawowej znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia w opiece.

Opiekunowie osób starszych. Niemcy.

  • Data publikacji:
  • 20-09-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Fautenbach

Miejscowość: 77855 Fautenbach

Podopieczna, 93lat, 70kg, 152cm

Dolegliwości:

- starszą panią odwiedza personel medyczny

- podopieczna korzysta z wózka inwalidzkiego, rolatora i krzesła toaletowego

- pacjentka aktywnie pomaga przy transferze

- potrzebna jest pomoc przy utrzymaniu higieny ciała

- pomoc przy korzystaniu z toalety

- na lewej stopie widoczne są objawy sepsy (zespół ogólnoustrojowej reakcji zapalnej)

- starsza pani ma żylaki

- schorzenie artrozy przy prawym stawie skokowy

- podopieczna budzi się minimum 2 razy w nocy

-  osoba świadoma

- pacjentka ma problemy ze słuchem

- starsza pani je samodzielnie, ale ma trudności w przełykaniu (jedzenie należy podawać w małych porcjach/kroić na małe kawałki – jedzenie zajmuje dużo czasu)

Pani mieszka w domu jednorodzinnym, na piętrze mieszka córka podopiecznej. Pacjentka jest w stanie zrobić kilka kroków korzystając z rolatora. Starsza pani potrzebuje spokoju, jest lękliwa, ogląda mało telewizji, jedynie niedzielne msze, sporadycznie słucha muzyki. Podopieczna spędza czas głównie w łóżku, bądź na wózku inwalidzkim, opiekunka powinna motywować starszą panią do korzystania z rolatora. Niechętnie przebywa poza domem. W pokoju przeznaczonym dla opiekunki przez kolejne 3 miesiące będą się znajdować rzeczy, które należą do wnuka podopiecznej. Możliwe, że wnuk będzie spędzał 2 dni co 2 tygodnie w domu pacjentki. W przyszłości pokój wnuka ma być przeznaczony dla opiekunki. Obecnie w pokoju dziennym będzie przebywać starsza pani, natomiast jej dawna sypialnia (wejście przez pokój dzienny) będzie do dyspozycji opiekunki (w pokoju mogą się znajdować rzeczy należące do pacjentki).

Obowiązki:

- prowadzenie domu

- pomoc w utrzymaniu higieny ciała

- pranie / prasowanie

- robienie zakupów

- gotowanie

- dotrzymanie towarzystwa

Oferujemy:

- oddzielny pokój

- internet

- telewizor

- zakup biletów

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie wypełnionego formularza aplikacyjnego wraz ze zdjęciem (warunek konieczny) na adres:j.lewandowska@friggawork.pllub kontakt telefoniczny z konsultantką z Działu Rekrutacji: Joanna Lewandowska tel. +48 535 222 855

Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami.