Firma FRIGGA zatrudni Opiekunki Osób Starszych do pracy w Niemczech! Oferujemy legalne zatrudnienie, najkorzystniejsze warunki, atrakcyjne wynagrodzenie, bezpieczne i sprawdzone miejsce pracy. Wymagamy jedynie podstawowej znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia w opiece.

Opiekunowie seniorów w Niemczech.

  • Data publikacji:
  • 01-09-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Bydgoszcz

Miejscowość: 88433 Ingerkingen

Podopieczny, 83lat, 90kg, 170cm

Dolegliwości:

- choruje na Parkinsona

- pacjent ma problem z poruszaniem się i utrzymaniem równowagi, potrzebuje asysty opiekuna

- podopieczny nie wstaje samodzielnie z łóżka, współpracuje z opiekunem

- pacjent może krótko stać samodzielnie

- starszy pan ma problemy ze słuchem

- pomoc przy higienie ciała

- korzysta z rolatora, laski, wózka inwalidzkiego, łóżka specjalistycznego i stołka prysznicowego

- podopieczny samodzielnie korzysta z toalety

- korzysta z butelki urologicznej i pieluchomajtek

- każdego poranka pacjenta odwiedza personel medyczny, który pomaga starszemu panu wstać z łóżka i dba o higienę ciała

- samodzielnie je i pije

-  pacjent nie wstaje w nocy

- pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu się

Pan mieszka z żoną w domu jednorodzinnym, na wsi. Żona pacjenta korzysta z rolatora i nie potrzebuje opieki. Podopieczny jest otwartą osobą, lubi wycieczki i chodzić na spacery. Małżeństwo często odwiedza córka, która pomaga m.in. w zakupach.

Obowiązki:

- prowadzenie domu

- pomoc w utrzymaniu higieny ciała

- pranie / prasowanie

- robienie zakupów

- gotowanie

- dbanie o rośliny, które znajdują się w domu

- dotrzymanie towarzystwa

Oferujemy:

- oddzielny pokój

- internet

- zakup biletów

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie wypełnionego formularza aplikacyjnego wraz ze zdjęciem (warunek konieczny) na adres:j.lewandowska@friggawork.pllub kontakt telefoniczny z konsultantką z Działu Rekrutacji: Joanna Lewandowska tel. +48 535 222 855

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami.”