Obsidian GmbH
Poszukujemy optyka (k/m) lub osoby o rownowaznych kwalifikacjach dla naszego sklepu specialistycznego w Wittstock.

Optyk (k/m)

  • Data publikacji:
  • 30-03-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Berlin
  • Stanowisko:
  • Opiekun Klienta

Twój zakres obowiązków:

  •  Jako optyk (k/m) będziesz odpowiedzialny za udzielanie specjalistycznej porady dotyczącej doboru okularów korekcyjnych i soczewek kontaktowych
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Pacjentem

Nasze wymagania:

  • Wyształcenie z zakresu optyki okularowej/optometri
  • Umiejętność budowania pozytywnych relacji oraz empatycznego i indywidualnego podejścia do każdego Klienta
  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego

To oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pracę z najnowocześniejszym sprzętem
  • Możliwość stałego rozwijania swoich umiejętności
  • Możliwość samodzielnego poprowadzenia jednych z naszych sklepow
  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Rodzinna i przyjazna atmosfera pracy
  • Atrakcyjne godziny pracy