Carrière

Order Picker w Jumbo w Bleiswijk (od €13,70/h) - Pracuj w Holandii

  • Data publikacji:
  • 20-07-2023
  • Miejsce Pracy:
  • Bleiswijk
  • Stanowisko:
  • Magazynier

Carrière International to jedna z najszybciej rozwijających się agencji zatrudnienia, pozyskująca pracowników na rynek niderlandzki. Dla naszych holenderskich klientów rekrutujemy już od prawie 20 lat, w czasie których zrealizowaliśmy ponad 92 000 ofert pracy w takich branżach jak: logistyka, produkcja, ogrodnictwo czy rolnictwo. Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy, posiadająca certyfikat nr 691 wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego.

Stanowisko: Order Picker, Jumbo.

Lokalizacja: Bleiswijk, Holandia.

Opis stanowiska:

Dla naszego holenderskiego Klienta, poszukujemy osób chętnych do pracy jako orderpicker w centrum e-commerce jednego ze znanych marketów – Jumbo mieszczącego się w miejscowości Bleiswijk.
Twoja praca będzie polegała na zbieraniu zamówień, z użyciem skanera ręcznego oraz kompletowaniu zamówionych produktów w logiczny i uporządkowany sposób. Wszystkiego Cię nauczymy – podczas fazy przygotowawczej. Potrzebujemy Twojego zaangażowania i motywacji do długotrwałej współpracy oraz gotowości pracy w hali chłodnej (+4ºC).

Wymagania:
  • Gotowość do wyjazdu na okres min. 6 miesięcy z możliwością płatnego urlopu podczas trwania kontraktu.
  • Umiejętności organizacji własnej pracy.
  • Gotowości do pracy w tygodniu jak i w weekendy
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B.
  • Motywacji do pracy.
Oferujemy:
  • Gwarantowane wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym – od €13,70 brutto/h. + dodatki.
  • Dodatek za pracę zmianową jak i w weekendy.
  • Dodatek wakacyjny i urlopowy.
  • Dodatek dla kierowcy.
  • Darmowy ciepły posiłek na popołudniowej zmianie.
  • Kantyna.
  • In-house (biuro agencji) na terenie zakładu pracy, gdzie załatwisz swoje sprawy związane z planem pracy, zakwaterowaniem czy finansami.
  • Możliwość regularnej współpracy.
  • Ubezpieczenie holenderskie.
  • Możliwość zakwaterowania i transportu do pracy.
  • Opieka polskiego koordynatora.

Jumbo to jedna z wiodących sieci supermarketów w Holandii. Firma obsługuje także zakupy online, po pandemii to jedna z najszybciej rozwijających się gałęzi firmy. Pracownicy działu e-commerce dbają o to, by zakupy dotarły na czas do domu klienta. Firma dba o dobrą atmosferę w pracy, zatrudnia osoby z różnych krajów.

Spodobała Ci się ta oferta? Aplikuj już teraz! Wypełnij formularz umieszczony pod tym linkiem: https://prac.app/jumbo123135

Pełne informacje o przetwarzaniu przez Carrière International danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce prywatności: bit.ly/polityka_prywatnosci_carriere