HolandiaJobs
Orderpiker, magazynier

Orderpiker, magazynier 11-14euro

  • Data publikacji:
  • 04-10-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Holandia
  • Stanowisko:
  • Magazynier

Obowiązki
Praca odbywa się w kilku różnych działach:
• Zbieranie zamówień & układanie towarów – praca ze skanerem, zbieranie zamówień lub odkładanie towarów na miejsce.
• Pakowanie – pakowanie produktów zgodnie z zamówieniem do pudeł i wysłanie ich do kolejnego działu.
• Odbiór & Ekspedycja – gotowe zamówienia są przygotowywane do wysyłki samochodami na pocztę, aby bezpiecznie dotarły do klientów. Ekspedycja – praca na dziale ekspedycji to kontrola czy przesyłki znalazły się we właściwym samochodzie, skanowanie ich i odłożenie z powrotem do samochodu.
• Zwroty – odłożenie na półki produktów, które zostały zwrócone przez klientów oraz sprawdzenie, czy nie ma na nich śladu używania lub zniszczeń.

Jest to magazyn sklepu internetowego, gdzie można zamówić prawie wszystko. Współpracuje z wieloma klientami dlatego w ofercie ma szeroki wybór towarów

Wymagania
- doświadczenie w podobnej pracy
- aktualne zaświadczenie o niekaralności
- znajomość języka angielskiego
- mile widziane prawo jazdy

Oferujemy
Wynagrodzenie €10.20 plus dodatki
Godziny pracy zależą od działu w którym się pracuje. To samo dotyczy zmian, grafik zmienia się codziennie w trakcie tygodnia.
Godziny pracy – pierwsza zmiana 07:00 - 15:30 ; 08:00 - 16:30 ; 09:00 -17:30
Godziny pracy druga zmiana 16:30 - 00:30 ; 17:30 - 1:30
Opłaty i koszty
• Kierowca, mieszkający w zakwaterowaniach SBA Flex - € 0
• Kierowca korzystający z samochodu służbowego , mieszkający prywatnie - € 1.75 / dzień
• Pasażer korzystający z samochodu służbowego , mieszkający w zakwaterowaniach SBA Flex - € 1.25 / dzień
• Pasażer korzystający z samochodu służbowego mieszkający prywatnie - € 1.75 / dzień
• Kaucja za rower - € 0.75 / dzień
• Ubezpieczenie zdrowotne (Zorg en Zekerheid) - € 25,92 za tydzień
• Zakwaterowanie - € 97,00 za tydzień.
• Obuwie ochronne € 20,00.

Proszę o przesłanie Cv na adres email aneta.kolodziej@holandiajobs.pl

tel. 510769320