Koncepcja

Osoba ds. rekrutacji - wymagane doświadczenie

  • Data publikacji:
  • 28-11-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Bawaria

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 13 lat. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców. Z nami podejmiesz dobrą pracę.

Dla naszego długoletniego i zaufanego niemieckiego partnera biznesowego firmy działającej w branży HR poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. rekrutacji / Pracownik biura

Odpowiedzialny za sprawy związane z zatrudnieniem obywateli polskich

Miejsce pracy NIEMCY -Bawaria

Wymagania:

•Preferowane wykształcenie wyższe (kierunki: psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi, ekonomia),

•Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane,

•Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,

•Zdolności organizacyjne oraz umiejętność zarządzania czasem pracy,

•Umiejętność wyznaczania priorytetów,

•Zorientowanie na realizację wyznaczonych celów,

•Skrupulatność, dokładność, terminowość i silna motywacja,

•Gotowość do przeniesienia się na stałe do Niemiec,

Obowiązki :

•Kontakty z kandydatami ubiegającymi się o pracę

•Kontakty z firmami partnerskimi z Polski i Niemiec

•Prowadzenie projektów rekrutacyjnych na stanowiska niższego i średniego szczebla,

•Tworzenie i uściślanie profili potencjalnych kandydatów,

•Prowadzenie bazy kandydatów w porozumieniu z dyspozytorami

•Prowadzenie rozmów telefonicznych oraz osobistych spotkań z kandydatami w biurze

•Raportowanie do przełożonych.

Oferujemy :

•Umowę o pracę z niemiecką firmą – zatrudnienie bezpośrednie,

•Stabilną pracę w dobrze prosperującej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,

•Możliwość rozwoju i samorealizacji,

•Atrakcyjne wynagrodzenie oraz wszelkie świadczenia socjalne dla pracowników podejmujących pracę na terenie Niemiec,

•Możliwość doskonalenia zawodowego i samorealizacji - pracodawca przejmuje koszty wszystkich niezbędnych szkoleń na terenie Niemiec.

Sposób aplikowania:

CV kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres email.

W CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych w języku polskim:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

lub w języku niemieckim:

„Hiermit willige ich in die Verarbeitung meiner Personalangaben, die in diesem CV enthalten sind, für etwaige  Stellenbesetzungsverfahren, gemäß dem Personaldatenschutzgesetz vom 29. August 1997 über den Personaldatenschutz (Gesetzblatt Nr. 101 Pos. 926 vom 2002 mit späteren Änderungen ein).

Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.