Derksen Polska sp. z o.o.

Osoba na tzw. „zmywak”- praca od zaraz

  • Data publikacji:
  • 23-01-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Holandia

Miejsce pracy: Holandia

Opis stanowiska pracy:

Praca w renomowanej sieci hoteli.

Zdobądź doświadczenie, które jest cenione w całej Europie pracując w międzynarodowym zespole, w renomowanej i prestiżowej sieci hoteli **** w Holandii oraz Niemczech. Dzięki nam możesz osiągnąć więcej, uzyskując cenne doświadczenie oraz pożądane przez wielu pracodawców referencje.

Oczekujemy:

- komunikatywna znajomość języka angielskiego

- mile widziane osoby z doświadczeniem na podobnym stanowisku pracy,

- ze względu na standard hotelu preferowane są osoby z miłą aparycją, komunikatywne, energiczne, bez nałogów,

- dyspozycyjności

- czynnego prawa jazdy kat. B ( mile widziany własny samochód)

Oferujemy:

  - organizację wszelkich niezbędnych dokumentów umożliwiających podjęcie legalnej pracy na terenie Holandii

- zakwaterowanie (odpłatnie)

- opiekę polskiego koordynatora

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie cv na adres: p.rzepka@derksen-polska.pl +48 575 100 025