Display Print
Firma produkcyjna z Lubonia zatrudni: osobę sprzątającą z orzeczeniem o niepełnosprawności lekkiej

Osoba sprzątająca/konserwująca z orzeczeniem o niepełnosprawności lekkiej

Wymagania:
- doświadczenie na ww. stanowisku,
- dokładność, sumienność,  punktualność,

Zakres zadań:
- utrzymanie czystości w pomieszczeniach produkcyjnych, biurowych, socjalnych, korytarzach itp.,
- uzupełnianie materiałów i środków czystości,
- pozostałe prace gospodarcze.

Oferujemy:
- praca 2-3 godziny dziennie,
- stabilne warunki zatrudnienia,
- pracę w przyjaznym zespole pracowników.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy: praca@displayprint.pl lub o kontakt pod numerem telefonu 784 784 700

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Display Print Mikołaj Bartkowiak z siedzibą przy ul. Dojazdowej 2 62-030 Luboń, jako Administratora danych, zgadzasz się na przetwarzanie przez Administratora danych, Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas innych rekrutacji prowadzonych przez Display Print Mikołaj Bartkowiak z siedzibą przy ul. Dojazdowej 22 62-00 Luboń, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Display Print Mikołaj Bartkowiak z siedzibą przy ul. Dojazdowej 22 62-00 Luboń, danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”.