Flexcraft

Owoce i warzywa - praca na produkcji

  • Data publikacji:
  • 06-05-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Holandia
  • Stanowisko:
  • Pracownik Produkcji

COROOS to rodzinna firma prowadzona przez profesjonalistów. Dzięki sześćdziesięcioletniemu doświadczeniu w zakresie konserwacji żywności, produkujemy szyte na miarę produkty marek własnych dla europejskich partnerów detalicznych.

Produkujemy owoce, warzywa i rośliny strączkowe w różnych opakowaniach konsumenckich. Nasze produkty można znaleźć na dobrych w puszkach oraz w części chłodniczej supermarketu.

Opis stanowiska:

pakowanie sezonowych warzyw i owoców,

przyklejanie naklejek na produkty,

układanie kartonów na specjalnych paletach i przygotowywanie do dalszej spedycji.

Praca w systemie 3-zmianowym, co wiąże się z dodatkami!

Wymagania:

chęć do podjęcia pracy na dłuższy okres- minimum 3 miesiące,

chęć do prac fizycznych- musisz dobrze czuć się w takich pracach i być na nie przygotowany,

mile widziane prawo jazdy kategorii B- ale nie jest wymagane!

Oferujemy:

pomoc w zorganizowaniu transportu do biura (niezależnie czy jesteś w Polsce czy w Holandii),

opiekę polskiego koordynatora,

ubezpieczenie,

wypłaty tygodniowe,

zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych,

dodatki zmianowe, wakacyjne!

Jeśli uważasz, że ta oferta nie jest dla Ciebie zadzwoń, a razem znajdziemy pracę idealną!
Jeśli jesteś zainteresowany zadzwoń

0048 502 089 389 Ania bądź wyślij CV na adres praca@flexcraft.pl

Agencja Zatrudnienia Flexcraft od kilkunastu lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do sprawdzonych, holenderskich firm. Jesteśmy w pełni certyfikowaną agencją pracy, która w swoich działaniach zawsze stawia na jakość, szacunek i uczciwość. Nasz profesjonalizm i doświadczenie w rekrutacji sprawia, że jesteśmy postrzegani jako rzetelna i konkurencyjna firma na rynku pracy.
KRAZ 273