MARGIZ SP. Z O.O.
Pakowacz/Mechanik

  • Data publikacji:
  • 23-06-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Krefeld, Niemcy
  • Stanowisko:
  • Pakowacz

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Pakowacz-Mechanik

Charakterystyka stanowiska:

Pracownik odpowiedzialny za pakowanie, zabezpieczenie wyrobu i przygotowanie go do transportu . Pracownik zajmie się też obsługą transportu wewnętrznego.

Praca za granicą w krajach Unii Europejskiej

Opis stanowiska:

  • obsługa środków transportu wewnętrznego zgodnie z posiadanymi uprawnieniami i zezwoleniami – wózek widłowy, suwnica
  • pakowanie produktów (zabezpieczanie folią, papierem, tworzenie opakowań drewnianych)
  • przyjmowanie i wydawanie materiałów
  • przygotowanie magazynu do inwentaryzacji
  • rozładunek i załadunek na naczepy
  • obsługa terminalu - czytnika kodów kreskowych
  • praca fizyczna
  • segregacja odpadów i kontrola jej przestrzegania w zakładzie
  • wypełnianie niezbędnej dokumentacji magazynowej

Wymagania:

  • generalne doświadczenie mechaniczno - stolarskio
  • uprawnienia do obsługi suwnicy z poziomu roboczego i wózka widłowego
  • dobra organizacja pracy własnej
  • umiejętności techniczne i manualne,
  • wykształcenie średnie lub zawodowe
  • prawo jazdy kat. B,
  • gotowość do podjęcia pracy za granicą.

Cechy podstawowe:

  • zdolności techniczne i manualne,
  • dokładność i precyzja,
  • dbałość o porządek w miejscu pracy,
  • dobra koordynacja wzrokowo-ruchowa i fizyczna,
  • zdolność koncentracji i podzielność uwagi,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • dobra organizacja pracy i samodzielność w ramach wykonywanych obowiązków,
  • odpowiedzialność,
  • chęć i zaangażowanie do pracy,

Mile widziane są również dodatkowe kwalifikacje zawodowe, znajomość języka angielskiego oraz niemieckiego, czy też prawo jazdy kat. C,E.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w środowisku międzynarodowym,
  • darmowe szkolenia, możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • delegacje zagraniczne
  • podjęcie zatrudnienia od zaraz

Jeżeli chcesz dowiedzieć się o nas więcej zajrzyj na naszą stronę lub Facebooka.

www.margiz.eu

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z nami, prosimy o przesłanie CV (mile widziane CV w j.niemieckim/j.angielskim), w odpowiedzi na to ogłoszenie bądź na adres e-mail.