Woodlab Poland Sp zoo

Pakowacz / Pakowaczka

  • Data publikacji:
  • 15-07-2021
  • Miejsce Pracy:
  • RADOMSKO
  • Stanowisko:
  • Pakowacz

Szukasz stabilnego, długoterminowego zatrudnienia?

Oczekujesz atrakcyjnego wynagrodzenia i wsparcia ze strony pracodawcy?

Jeśli tak, to dobrze trafiłaś!

WOODLAB POLAND

jesteśmy polsko-francuską firmą produkującą najwyższej jakości meble tapicerowane na rynek kontraktowy. Nasze meble znajdują się w najlepszych restauracjach i hotelach w całej Europie. Meble robimy na wymiar, toteż każdy projekt jest inny, a Ty nigdy nie będziesz się nudził u nas.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatki na stanowisko:

PAKOWACZKA

Miejsce pracy: Radomsko

Poszukujemy osoby, która posiada:

  • doświadczenie w pracy w zakładzie meblowym lub na podobnym stanowisku
  • motywację do pracy, cechy takie jak: sumienność, dokładność, punktualność

Zakres zadań:

  • pakowanie gotowych produktów
  • pomoc na stolarni w czyszczeniu nóżek meblowych
  • pomoc na tapicerni i inne prace zlecone przez liderkę zespołu
  • dbanie o porządek w miejscu pracy

Oferujemy:

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę (opłacamy wszystkie składki ZUS, płatne urlopy!)
  • Pracę pełną wyzwań w międzynarodowej firmie w młodym zespole
  • Wynagrodzenie ustalane indywidualnie zależne o doświadczenia i umiejętności
  • możliwość uzyskania dodatkowych premii za pracę w soboty
  • Nieformalna atmosfera w pracy

Nie czekaj, skontaktuj się z nami !