Pakowacz w sklepie internetowym

  • Data publikacji:
  • 31-01-2023
  • Miejsce Pracy:
  • Poznań, Podolany
  • Stanowisko:
  • Pakowacz

Twoje zadania:

• Odpowiedzialność za zadania magazynowe w tym załadunek i rozładunek przesyłek,

• Wewnątrz magazynowe przemieszczanie towarów,

• Pakowanie, przygotowywanie towaru do wysyłki,

• Przyjmowanie dostaw

• Utrzymanie czystości miejsca pracy

• Utrzymanie porządku w magazynie jak i na zewnątrz

• Systematyczne liczenie produktów i sprawdzanie stanów magazynowych

Wymagania:

• Dokładność przy pakowaniu

• Punktualność

• Uczciwość i odpowiedzialność

• Samodzielność, dobra organizacja pracy

• Obsługa komputera i urządzeń magazynowych

• Osoby uczące się (warunek konieczny)

Oferujemy:

• Stabilne warunki zatrudnienia

• Rabaty na produkty w firmowym sklepie

• Praca w systemie jednozmianowym oraz w wymiarze 8 godzinnym pon-pt

• Prace w młodym, doświadczonym i zgranym zespole

Zachęcamy do przesyłania swojego CV.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

W CV prosimy zawrzeć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.