Go2 Work Sp. z o.o.
Pakowanie czekoladek w Niemczech

Pakowanie czekoladek w Niemczech super stawka

Firma Go2-Work jest agencją pośrednictwa pracy wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 25054, której aktywność biznesowa skupia się na realizowaniu międzynarodowych projektów na terenie Niemiec i Austrii.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

PRACOWNIK PRODUKCYJNY

W RENOMOWANEJ MANUFAKTURZE CZEKOLADY

Miejsce pracy: okolice Frankfurtu nad Menem, Hesja, środkowe Niemcy

Obowiązki:

·       ręczne pakowanie pianek czekoladowych do kartonu

·       składanie gotowych kartonów na palety

 Wymagania:

·       gotowość do podjęcia pracy od zaraz

·       samochód do wyjazdu

Gwarantujemy:

·       stawkę w wysokości 11,00€ brutto / godz. w miesiącu wrześniu

         od 01.10.22 - 12,43€/brutto / godz.

-       komfortowe zakwaterowanie w pokojach 2-osobowych (100€ m-c)

·       zatrudnienie na podstawie polskiej umowy o pracę

·       min. 40 godzin pracy w tygodniu

·       wynagrodzenie wypłacane zawsze terminowo do 10-go dnia każdego miesiąca

(w EURO lub w PLN)

·       płatny urlop wypoczynkowy oraz gwarantowany ekwiwalent za Święta Bożego Narodzenia

·       stała opiekę polskojęzycznego koordynatora oraz kontakt z nim przez 7 dni w tygodniu

Zgodnie z obowiązującym prawem nie pobieramy opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Proszę o umieszczenie w aplikacji klauzuli RODO, w przeciwnym razie nie będziemy się mogli z Państwem skontaktować!