Full Job Agencja Pracy

Pakowanie i skanowanie odzieży: 20 zł/h + premie - Łódź, Widzew

  • Data publikacji:
  • 28-07-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Łódź
  • Stanowisko:
  • Magazynier

Agencja Pracy Full Job Polska (nr certyfikatu 13243) jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Pracownik magazynu odzieżowego

Lokalizacja: Łódź, Widzew ul. Lodowa

Opis stanowiska:

  • skanowanie kodów kreskowych z nowej odzieży,
  • ewidencjonowanie skanowanych pozycji w systemie,
  • ewentualna obsługa zwrotów i reklamacji
  • pakowanie zweryfikowanej odzieży do toreb.

Wymagania:

  • dyspozycyjność do podjęcia pracy "od zaraz",
  • status ucznia / studenta (mile widziany);
  • ukończone 18 lat

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
  • MOŻLIWOŚĆ PODJĘCIA PRACY TYLKO "NA WAKACJE" lub dłuższej współpracy,
  • Stawkę: 20,00 zł/h brutto (dla osób uczących się jest to kwota na rękę ) plus do 550 zł premii;
  • praca zmianowa (2 zmiany od poniedziałku do piątku);
  • soboty na zapisy (dodatkowo odpłatne);
  • stałą współpracę oraz ciągłość zleceń.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o umieszczenie następującej klauzuli:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji nie dłużej niż rok. Jednocześnie oświadczam, że jestem świadomy przysługującego mi prawa do dostępu do treści moich danych oraz ich sprostowania/poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.

Administratorem danych jest FULL JOB Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K., FULL JOB POLSKA Sp. z o. o. oraz FULL JOB Sp. z o. o. z siedzibą w Lublinie 20-023, ul. Fryderyka Chopina 33/1. Dane zbierane są wyłącznie dla potrzeb rekrutacji. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. W razie pytań prosimy o kontakt pod adresem email: iod(at)fulljob.pl.

Oferta pracy tymczasowej.