KLAVER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Pakowanie mięsa drobiowego- praca w Holandii od zaraz!

  • Data publikacji:
  • 23-06-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Holandia, Rosmalen
  • Stanowisko:
  • Pracownik Produkcji

Praca w Holandii z dużą ilością godzin.

Tygodniowe wypłaty

Pakowanie i sortowanie elementów mięsa drobiowego- bez stawki wiekowej!

Oferta bez kwarantanny!

Oferujemy:

•          Legalną pracę za granicą

•          Zatrudnienie w oparciu o holenderską umowę o pracę

•          Opiekę polskojęzycznego koordynatora

Wymagania:

•          Dyspozycyjność

•          Zaangażowanie

Nie wymagamy znajomości języka ani doświadczenia !!!

Praca dla każdego

Zakres obowiązków:

-sortowanie i pakowanie mięsa drobiowego

- pakowanie gotowych produktów mięsnych

Zainteresowany?

Zadzwoń, lub wyślij sms ze swoim adresem mailowym oraz dopiskiem "Drób”  na numer

Dominika:  + 48  570 901 033  -wyślemy do Ciebie szczegóły oferty.

Kamila  tel. +48 570 901 414 mail: work@klaverteam.com

Odwiedź także naszą stronę internetową https://www.klaverteam.com/oferty/

Na pewno znajdziesz tam coś dla siebie!

KLAVER Sp. z o.o.

ul. Gminna 131, Częstochowa

Zapraszamy Pn-Pt: 9:00-16:00