KLAVER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Pakowanie mięsa wieprzowego i wołowego praca w Niemczech

  • Data publikacji:
  • 14-08-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy Münster
  • Stanowisko:
  • Pracownik fizyczny

Szukasz pracy? Już nie musisz!

Mamy dla Ciebie ofertę.

Nie wymagamy doświadczenia ani znajomości języka obcego.

Oferujemy:

  • wypłaty w systemie miesięcznym
  • możliwość pobrania zaliczki tygodniowe 50 €
  • zakwaterowania w domkach jednorodzinnych, pokoje max 2 osobowe
  • praca w Münster
  • dużo godzin pracy
  • praca na dwie zmiany

Zakres obowiązków:

  • pakowanie mięsa wieprzowego
  • pakownie mięsa wołowego
  • inne prace na produkcji

Wymagania:

  • zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • chęci motywacja do pracy
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie dwuzmianowym
  • mile widziane doświadczenie
  • nie wymagana znajomość języka obcego

Jedna firma a tak wiele możliwości !

Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń lub wyślij SMS z dopiskiem
WOŁOWE - oddzwonimy do Ciebie !!!

Kontakt:

Dominika tel. +48 570 901 033 mail: job@klaverteam.com

Odwiedź nas na stronie www.klaverteam.com