KLAVER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Pakowanie orzechów i przypraw - praca w Holandii - od zaraz

  • Data publikacji:
  • 10-05-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Holandia, Utrecht
  • Stanowisko:
  • Pracownik Produkcji

Szukasz pracy za granicą?

Świetnie! Mamy dla Ciebie atrakcyjną ofertę pracy w Holandii.

Miejsce pracy: Holandia, Bleiswijk, Utrecht, Nieu Vennep

Oferujemy:

•Legalną pracę za granicą

•Zatrudnienie w oparciu o holenderską umowę o pracę

•Opiekę polskojęzycznego koordynatora

Wymagania:

•elastyczność

•komunikatywna znajomość języka angielskiego

•mile widziane prawo jazdy

•nie wymagane doświadczenie

•wymagane chęci i motywacja do pracy

Zakres obowiązków:

• Pakowanie testów na Covid 19

• Pakowanie orzechów, przypraw

• Order picker - magazyny z kwiatami

• Produkcja kompozycji kwiatowych

• Praca w magazynach

Wszelkie formalności załatwiamy online. Zdobądź pracę nie wychodząc z domu!

Zadzwoń: Dominika

tel: ☎ +48 570 901 033

mail: job@klaverteam.com

Odwiedź także naszą stronę internetową https://www.klaverteam.com/oferty/

Na pewno znajdziesz tam coś dla siebie!

Szukasz czegoś innego-

Karina tel. +48 570 901 913 mail: praca@klaverteam.com

Kamila tel. +48 570 901 414 mail: work@klaverteam.com

Biuro Pośrednictwa Pracy Klaver Sp. z o.o - posiadamy certyfikat nadany przez Marszałka Województwa Śląskiego o numerze 18450