KLAVER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Pakowanie orzechów i przypraw- praca w Holandii- od zaraz

  • Data publikacji:
  • 15-07-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Holandia, Bleiswijk, Utrecht, Nieu Vennep
  • Stanowisko:
  • Pakowacz

Miejsce pracy:  Holandia, Bleiswijk, Utrecht, Nieu Vennep

Oferujemy:

  • Legalną pracę za granicą
  • Zatrudnienie w oparciu o holenderską umowę o pracę
  • Opiekę polskojęzycznego koordynatora

Wymagania:

  • elastyczność
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • mile widziane prawo jazdy
  • nie wymagane doświadczenie
  • wymagane chęci i motywacja do pracy

Zakres obowiązków:

  • Pakowanie orzechów, przypraw
  • Order picker- magazyny z kwiatami
  • Produkcja kompozycji kwiatowych
  • Praca w magazynach
  • Dla chętnych praca przy mięsie wieprzowym

Wszelkie formalności załatwiamy online. Zdobądź pracę nie wychodząc z domu!

Zadzwoń: Dominika tel:  ☎ +48 570 901 033 mail: job@klaverteam.com

Martyna tel. +48 577 901 099 mail: pracuj@klaverteam.com

Szukasz czegoś innego-

Izabela  tel. +48 731  901 913 mail: job2@klaverteam.com

Biuro Pośrednictwa Pracy Klaver Sp. z o.o - posiadamy certyfikat nadany przez Marszałka Województwa Śląskiego o numerze 18450