KLAVER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Praca w Holandii

Pakowanie orzechów i przypraw- praca w Holandii- od zaraz

  • Data publikacji:
  • 17-08-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Holandia
  • Stanowisko:
  • Pracownik Produkcji

Miejsce pracy: Holandia, Bleiswijk, Utrecht,

Oferujemy:

• Legalną pracę za granicą

• Zatrudnienie w oparciu o holenderską umowę o pracę

• Opiekę polskojęzycznego koordynatora

Wymagania:

•elastyczność

•komunikatywna znajomość języka angielskiego

•mile widziane prawo jazdy

•nie wymagane doświadczenie

•wymagane chęci i motywacja do pracy

Zakres obowiązków:

•Pakowanie orzechów, przypraw, cukierków i mleka

•Praca w magazynach

•Dla chętnych praca przy mięsie wieprzowym

Wszelkie formalności załatwiamy online. Zdobądź pracę nie wychodząc z domu!

Zadzwoń:

Dominika tel: ☎ +48 570 901 033 mail: job@klaverteam.com

Martyna tel. +48 577 901 099 mail: pracuj@klaverteam.com

Szukasz czegoś innego- zadzwoń

Izabela tel. +48 731 901 913 mail: job2@klaverteam.com

Biuro Pośrednictwa Pracy Klaver Sp. z o.o - posiadamy certyfikat nadany przez Marszałka Województwa Śląskiego o numerze 18450