KLAVER Sp. z o.o.
PAKOWANIE PAPRYKI- PRACA W HOLANDII

Jeśli szukasz pracy w Holandii świetnie trafiłeś!
Obecnie poszukujemy osób do pracy jako:
PRACOWNIK PAKOWNI

Główne lokacje szklarni: Terneuzen, Steenbergen, Westland

Zakres obowiązków:

- sortowania/pakowanie papryki

Wymagania:

- zmotywowanie do pracy

- pracodawca nie wymaga doświadczenia ani znajomości języka obcego

- mile widziane prawo jazdy ( możesz korzystania z auta firmowego dla celów prywatnych )

Warunki:

- extra płatne nadgodziny/ bonusy

- dużo godzin pracy

- legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich

- zwrot kosztów dojazdu do pracy w Holandii !

Co oferujemy:

-dłuższą współpracę

-zakwaterowanie, dojazd do pracy, a także ubezpieczenie

-opiekę polskojęzycznego koordynatora

Skontaktuj się ze mną telefonicznie:

Dominika + 48 570 901 033

Oliwia + 48 577 901 099

Kamila: +48 570 901 414

Mail: job@klaverteam.com

lub wyślij sms z dopiskiem PAPRYKA- oddzwonię do Ciebie.
Klaver Sp. z o.o., ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa (KRAZ 18450 )