FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej

Pakowanie / Produkcja kosmetyków samochodowych

Firma zajmująca się produkcją kosmetyków samochodowych, takich jak: lakiery,szpachle, zaprawy, spraye zatrudni do pracy przy dozowaniu, pakowaniu i produkcji w/w produktów.

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie w oparciu o umowę zlecenie, a po okresie próbnym możliwość przejsćia na umowę o pracę.
• stawkę - 19,46 zł brutto później 20,83zł/h (3300-350 0zł/mc)
• pracę tylko od poniedziałku do piątku- weekendy wolne
• możliwość podjęcia pracy od zaraz
• odzież ochronną w miejscu pracy
• wsparcie przyjaznego zespołu
• zapoznanie się z ofertą pracy poprzez broszury, zdjęcia, filmiki przed podjęciem decyzji o współpracy

Obowiązki:
•pobieranie próbek z poszczególnych partii produkowanych wyrobów,
•dozowanie do puszek wyrobów płynnych i gęstych,
•układanie napełnionych wyrobem puszek na paletach i przekazanie ich w miejsce, gdzie oczekują na spakowanie,
•obsługa taśmy pakująco – znakującej, wprowadzanie informacji dotyczącej daty produkcji i numeru partii,
•uruchomienie wagi zamontowanej w systemie,
•zsuwanie z palet na taśmociąg napełnionych puszek,
•obsługa etykieciarek i aplikatorów kodów kreskowych,
•wkładanie puszek i utwardzaczy do kartonów,
•układanie zaklejonych kartonów na paletach i naklejanie kodów,
•przewóz palet z wyrobami do magazynu wyrobów gotowych,

Wymagania:
• dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-14:00 / 14:00-22:00
• własny dojazd do Strykowa - warunek konieczny (mamy grupy osób , które dojeżdzają wspólnie autami lub komunikacją miejską)
• brak przeciwwskazań do wykonywania pracy fizycznej (mile widziani Panowie)
• zdolności manualne
• motywację i chęci do pracy na stanowisku

Miejsce pracy: STRYKOWO/STĘSZEW - dojazd we własnym zakresie. Mile widziane grupy osób, które mogą dojeżdżać wspólnie.

•Szczegóły w siedzibie biura Fallwork, ul.Towarowa 35 , piętro 5

• TELEFON: 790 790 445

Do zgłoszenia proszę załączyć swoje CV wraz z aktualną klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych.
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, (Dz. Ustaw nr 133 poz. 883, z art. 23 i następnych ww. ustawy) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.