KLAVER Sp. z o.o.
Pakowanie, sortowanie mięsa drobiowego- Holandia!!

  • Data publikacji:
  • 05-08-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Holandia
  • Wynagrodzenie:
  • 10.70-13€
  • Stanowisko:
  • Pracownik fizyczny

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Pakowanie i sortowanie elementów drobiu

Miejsce pracy: Holandia: Soest, Putten, Nijkerk, Blokker, Ommel

Wymagania:

- zmotywowanie do pracy

- zaangażowanie w powierzone obowiązki

- pracodawca nie wymaga doświadczenia ani znajomości języka obcego

- gotowość do podjęcia pracy w systemie dwuzmianowym

Co oferujemy:

- atrakcyjną stawkę godzinową

- extra płatne nadgodziny,

-dłuższą współpracę dla chętnych osób

-zakwaterowanie, dojazd do pracy a także ubezpieczenie

-opiekę polskojęzycznego koordynatora

- bezpłatne ubrania robocze

- umowę na warunkach holenderskich

- pomoc w organizacji wyjazdu do Holandii

- pomoc w odpowiednim przygotowaniu do wyjazdu za granicę

Zakres obowiązków:

- pakowanie mięsa drobiowego

- przetwarzanie mięsa drobiowego

- kontrola jakości mięsa drobiowego

- sortowanie i rozkładanie mięsa drobiowego

- filetowanie mięsa drobiowego

Skontaktuj się telefonicznie pod numerem +48 570 670 866 lub:

Kamila tel: +48 570 901 414

Izabela tel: +48 570 901 913

Dominika  tel: +48 570 901 033

Klaver Sp.z o.o., ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa, certyfikat KRAZ 18450