Gowork.pl

Pan Gerard potrzebuje opiekunki, Niemcy

  • Data publikacji:
  • 27-03-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy

Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ) nr 993

Opieki potrzebuje Pan Gerard: 71 lat, 182 cm wzrostu, 72 kg, III stopień niepełnosprawności. Jest niesamodzielny, większość czasu spędza w łóżku, potrzebuje drugiej osoby by pomogła mu w czynnościach pielęgnacyjnych oraz prowadzeniu domu. Odżywia się przy pomocy sondy.

Miejsce zlecenia: okolice Oldenburg

Obowiązki:
Głównie to pomoc seniorowi w prowadzeniu gospodarstwa domowego: przygotowywanie posiłków oprócz tego prasowanie, pranie oraz sprzątanie domu.

Do obowiązków opiekuńczych należeć będzie pomoc Panu przy zmianie pielucho – majtek, ubieranie go, mycie i dbanie o higienę ciała, pomoc podczas spożywania posiłków a także towarzyszenie Panu w wizytach u lekarza.

Wymagania:
doświadczenie
komunikatywna znajomość języka
prawo jazdy
brak nałogów
miłe usposobienie, cierpliwość, życzliwość, chęć niesienia pomocy innym

Oferujemy:
odprowadzane składki emerytalno – rentowe
ubezpieczenie
bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy
wysokie zarobki

Zapraszamy do odwiedzenia nas!

Oddział w Katowicach:
ul. 3 Maja 13, 40-096 Katowice
Godziny otwarcia:
pon-pt 8:00-18:00 sb 8:00-16:00