Gowork.pl
Gowork.pl to firma z wieloletnim doświadczeniem w organizowaniu wyjazdów dla Opiekunek i Opiekunów osób starszych do Niemiec. Naszą dewizą jest szacunek dla innych oraz jasne zasady współpracy. Obecnie poszukujemy Opiekunek osób starszych. Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ) nr 993

Pan Joseph potrzebuje opiekunki

  • Data publikacji:
  • 09-01-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy

Zgłoś się do nas jeżeli interesują Cię dobre stawki, zatrudnienie w legalnej firmie oraz ubezpieczanie. Mamy wiele ciekawych ofert.

Aktualnie poszukujemy opieki dla naszego podopiecznego pana Josepha.
Starszy Pan mieszka w okolicach Soest wraz ze swoją żoną. Ma 80 lat i III stopień niepełnosprawności. Potrzebuje dużo wsparcia, jest po udarze, oprócz tego choruje na zaburzenia rytmu serca i ma problemy z nietrzymaniem moczu, dlatego potrzebuje codziennej wymiany wkładek.

Miejsce pracy: Soest (Niemcy)

Obowiązki:
-Pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego.
-Toaleta ciała podopiecznego.
-Pomoc w ubieraniu i rozbieraniu.
-Prowadzenie wózka inwalidzkiego.
-Wymiana pieluch.

Wymagania:
-Minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego.
-Doświadczenie w opiece nad osobą starszą i chorą.
-Pogodne usposobienie, odpowiedzialność, cierpliwość i wyrozumiałość.
-Mile widziane prawo jazdy.
-Dodatkowym atutem są referencje posiadane przez opiekunkę.

Oferujemy:
-Zarobki od 1000 euro netto miesięcznie.
-Zakwaterowane oraz wyżywienie.
-Transport w obie strony.
-Składki ZUS oraz ubezpieczenie.
-Jasne zasady współpracy.
-Opiekę Naszego zespołu podczas wyjazdu.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o kontakt mailowy (anna.zienowicz@gowork.pl) albo wysłanie SMS na numer podany w ogłoszeniu.
Treść SMS: imię i nazwisko oraz województwo.

Zapraszamy do oddziału w Katowicach:
ul. 3 Maja 13, 40-096 Katowice
Godziny otwarcia:
pon-pt 8:00-18:00 sb 8:00-16:00