Gowork.pl
Gowork.pl to firma z wieloletnim doświadczeniem w organizowaniu wyjazdów dla Opiekunek i Opiekunów osób starszych do Niemiec. Naszą dewizą jest szacunek dla innych oraz jasne zasady współpracy. Obecnie poszukujemy Opiekunek osób starszych. Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ) nr 993 Zgłoś się do nas, jeżeli interesują Cię dobre stawki, zatrudnienie w legalnej firmie oraz ubezpieczanie. Mamy wiele ciekawych ofert.

PANI CORNELIA POTRZEBUJE OPIEKUNKI OSÓB STARSZYCH

  • Data publikacji:
  • 31-01-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Sundern, Niemcy
  • Wynagrodzenie:
  • 1400 euro netto miesięcznie

Rekrutujemy na stanowisko opiekuna osób starszych w Niemczech. Jeżeli znasz język niemiecki wyślij nam swoje zgłoszenie, a oddzwonimy do Ciebie.

Seniorka ma 92 lata, mieszka sama w domku jednorodzinnym z ogródkiem w okolicach Sundern. Pani Cornelia przeszła zawał, ma problemy serowo – naczyniowe. Podopieczna choruje również na demencję, często jest rozkojarzona oraz miewa problemy z pamięcią.

Obowiązki:
  • towarzyszenie w wizytach lekarskich
  • pomoc w ubieraniu, myciu
  • przyrządzanie posiłków i pomoc w jedzeniu
  • dodatkowo Opiekunka będzie robiła zakupy, prała oraz prasowała

Wymagania:
  • Gotowość podjęcia pracy na minimum 3 miesiące
  • Dobra znajomość języka niemieckiego
  • Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i chorymi
  • Dodatkowym atutem będzie posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B

Oferujemy:
  • zarobki - 1400 euro netto miesięcznie
  • zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy
  • legalne zatrudnienie
  • pokrycie kosztów przejazdu
  • odprowadzane składki
  • ubezpieczenie

 Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o wysłanie SMS na numer podany w ogłoszeniu.
Treść SMS: imię i nazwisko oraz województwo.

Zapraszamy do oddziału w Katowicach:
ul. 3 Maja 13, 40-096 Katowice
Godziny otwarcia:
pon-pt 8:00-18:00 sb 8:00-16:00