PF-Gruppen
Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracowników do pracy w hotelu

Pani Sprzątająca - Dania

1. Zakres obowiązków:

- sprzątanie pokoi w hotelu, zmiana pościeli, odkurzanie kurzy, odkurzanie dywanów, sprzątanie toalety, luster, prace porządkowe

- dodatkowa możliwość godzin przy pomocy na kuchni czy sali przy obsłudze klienta

- serwowanie posiłków

- obsługa gości na sali restauracyjnej

- obsługa gości na recepcji

2. Wymagania:

- sumienność i pracowitość

- znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym

3. Oferujemy:

- zakwaterowanie w miejscu pracy

- pomoc w sprawach administracyjnych w Danii

- zarobki na poziomie 8000-8500 tys zł netto

- możliwość stałej współpracy

4. Start i miejsce pracy: kwiecień 2022, Zelandia

Zapraszam do wypełnienia formularza aplikacyjnego