SpeedApp
Aktualnie dla jednego z software hous'ów poszukujemy osoby na stanowisko Programisty PHP

PHP Developer

  • Data publikacji:
  • 23-10-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Warszawa
  • Wynagrodzenie:
  • do 8 000 zł + VAT
  • Stanowisko:
  • Programista PHP

Zakres obowiązków:

• uczestniczenie w wytwarzaniu nowych funkcjonalności w istniejących aplikacjach jak i tworzenie nowych
• współpraca z zespołem w procesie wytwarzania oprogramowania
• tworzenie dokumentacji technicznej
• praca w metodyce SCRUM

Wymagania:

• bardzo dobra znajomość PHP (minumum rok komercyjnego doświadczenia)
• mile widziana znajomość jednego z popularnych frameworków PHP jak Zend, Symfony, Laravel
• znajomość wzorców projektowych
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego - minimum B2 (zespół jest międzynarodowy, więc jest to konieczne)

Oferujemy:

• współpracę w oparciu o umowę B2B
• 30 dni płatnego urlopu do wykorzystania rocznie
• możliwość rozwoju i pracy w międzynarodowym środowisku
• strefa chillout (piłkarzyki, play station, etc), ogródek z grillem (odpalanym co najmniej raz w tygodniu w lato), nieograniczone napoje (kawa, soki, napoje)