PHP Developer - sklep internetowy

Data publikacji:
23.11.2020
Miejsce Pracy:
Warszawa
Branża:
Informatyka / IT
Stanowisko:
Programista PHP

KLIENT: Sklep internetowy

LOKALIZACJA: Warszawa

FORMA WSPÓŁPRACY: UoP/B2B

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Czynny udział w rozwoju systemów oraz pomoc w utrzymaniu
  • Praca z infrastrukturą serwerów w AWS
  •  Realny wpływ na architekturę nowych projektów

WYMAGANIA:

  • Minimum 3 lata doświadczenia jako PHP Developer
  • Bardzo dobra znajomość PHP 5&7  oraz Symfony4
  • Znajomość: JavaScript, jQuery, HTML, CSS, SQL oraz MySQL
  • Znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • Amazon Web Services (korzystamy z Elastic Beanstalk, EC2, RDS, EFS, S3)
  • Znajomość środowiska Linux (serwery www) oraz IDE (PHPStorm)

OFERUJEMY:

  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinasowanie do Multisport
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Obecnie praca głównie zdalnie, docelowo - pracę w biurowcu w centrum Warszawy
  • Wyjścia integracyjne organizowane przez firmę
  • Zniżki na produkty firmowe

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń