PHP Developer - sklep internetowy

Data publikacji:
23.11.2020
Miejsce Pracy:
Krakó
Wynagrodzenie:
do 12 000 zł netto
Branża:
Informatyka / IT
Stanowisko:
Programista PHP

KLIENT: Sklep internetowy

WYNAGRODZENIE: 8 000 ZŁ - 12 000 zł netto

FORMA ZATRUDNIENIA: B2B

PRZYKŁADOWE ZADANIA:

  • Rozwój nowego produktu - wpływ na wybór technologii

WYMAGANIA:

  • 2+ doświadczenia jako PHP Developer
  • Znajomość PHP7 oraz jego frameworków PHP - preferowany Symfony
  • Znajomość: relacyjnych baz danych, środowiska Linux, DDD
  • Doświadczenie w pracy z Git’em
  • Podstawowy JavaScript
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym

NICE TO HAVE:

  • Znajomość MySQL oraz Elasticsearch
  • Doświadczenie w pracy z TDD
  • Umiejętność analizy i poprawiania wydajności oprogramowania oraz posługiwania się kolejkami RabbitMQ

OFERUJEMY:

  • Elastyczne godziny pracy
  • Obecnie pracę 100% zdalną, w przyszłości pracę w trybie mieszanym (2-3 dni biuro, reszta zdalnie)
  • Budżet na podnoszenie kwalifikacji
  • Kartę multisport
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego oraz prywatnej opieki medycznej

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń