PHP Developer - sklep internetowy z branży motoryzacyjnej

Data publikacji:
23.11.2020
Miejsce Pracy:
Kraków
Wynagrodzenie:
do 12 000 zł netto
Branża:
Informatyka / IT
Stanowisko:
Programista PHP

KLIENT: Sklep z branży motoryzacyjnej

WYNAGRODZENIE: do 12 000 zł netto

FORMA ZATRUDNIENIA: B2B

PRZYKŁADOWE ZADANIA:

  • Projektowanie, wytwarzanie oraz utrzymanie oprogramowania
  • Dbałość o jakość kodu
  • Wdrażanie, testowanie i dokumentowanie rozwiązań informatycznych

WYMAGANIA:

  • Minimum 4 lata doświadczenia jako PHP Developer
  • Dobra znajomość PHP 5.6/7 + oraz doświadczenie w pracy z wykorzystaniem frameworków – najlepiej Symfony
  • Znajomość MySQL, OOP i wzorców projektowych
  • Znajomość technologii HTML, JavaScript, CSS, AJAX
  • Język angielski umożliwiający pracę z dokumentacją techniczną

NICE TO HAVE:

  • Znajomość: Elasticsearch, REST/SOAP, narzędzi typu Docker/Vagrant

OFERUJEMY:

  • Praca z ludźmi zaangażowanymi w pracę
  • Udział w szkoleniach oraz wydarzeniach firmowych
  • Bezpłatne, łatwo dostępne miejsce parkingowe
  • Możliwość pracy zdalnej

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń