PHP Developer - sprzedawca ubezpieczeń

Data publikacji:
23.11.2020
Miejsce Pracy:
Warszawa
Branża:
Informatyka / IT
Stanowisko:
Programista PHP

KLIENT: Sprzedawca ubezpieczeń

FORMA ZATRUDNIENIA:  UoP

Zakres obowiązków:

  • Rozwój oraz utrzymanie programów i aplikacji web przeznaczonych dla branży ubezpieczeniowej

Wymagania:

  • 3+ lat doświadczenia w tworzeniu programów w PHP
  • Doświadczenie w frameworkach Symfony/Laravel
  • Dobra znajomość baz danych MySQL
  • Dobra znajomość Angular 6+
  •  Doświadczenie w systemach wersjonowania kodu (Git / GitLab / inne)
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej organizacji o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Warunki zatrudnienia odpowiadające posiadanym umiejętnościom
  • Możliwość pracy zdalnej

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń