Agencja Pracy Koncepcja
Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 15 lat. Jest jedną z najstarszych stażem firm działających w branży pośrednictwa pracy do Niemiec na rynku polskim. Specjalizujemy się także w rekrutacji i selekcji kandydatów do pracy na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska. Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu bezpieczne i legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców. Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926.

PIELĘGNIARKA / PIELĘGNIARZ w prywatnej klinice chirurgii, praca od zaraz!

  • Data publikacji:
  • 12-01-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Wrocław
  • Stanowisko:
  • Pielęgniarka

                                                          AGENCJA PRACY

Z nami podejmiesz dobrą pracę.

   Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 15 lat.

Specjalizujemy się także w rekrutacji i selekcji kandydatów do pracy na terenie Wrocławia

i Dolnego Śląska.

Jest jedną z najstarszych stażem firm działających w branży pośrednictwa pracy do Niemiec na rynku polskim.

Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu bezpieczne i  legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców.

Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926.

OBECNIE DLA NASZEGO KLIENTA – KLINIKI CHIRURGII JEDEGO DNIA

POSZUKUJEMY KANDYDATÓW DO PRACY NA STANOWISKU:

            PIELĘGNIARKA /PIELEGNIARZ

INSTRUMENTARIUSZ/KA

Miejsce pracy: Żerniki Wrocławskie

Prywatna placówka oferująca zabiegi z zakresu chirurgii naczyniowej, ogólnej, plastycznej, onkologicznej, ortopedii i urologii

OFERUJEMY:
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Równoważny czas pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie na pełny etat
  • Pracę w nowoczesnej placówce medycznej
  • Możliwość rozwoju

OBOWIĄZKI:
  • Asystowanie przy zabiegach – głównie medycyna estetyczna i medycyna ogólna
  • Sterylizacja narzędzi
  • Zgłaszanie zapotrzebowania zamówienia materiałów i leków wykorzystywanych w gabinetach i przy zabiegach
  • Tworzenie dokumentacji pielęgniarskiej przy zabiegach
  • Inne obowiązki charakterystyczne dla ww. stanowiska
  • Zastępstwo w razie potrzeby przy gabinetach w ambulatorium kliniki

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie zawodowe kierunkowe
  • Doświadczenie zawodowe w tym w zakresie asystowania przy zabiegach chirurgicznych
  • Dobra organizacja pracy
  • Samodzielność
  • Rzetelność i odpowiedzialność
  • Gotowość do pracy zmianowej w godzinach otwarcia kliniki ( 8.00-20.00)

SPOSÓB APLIKOWANIA:

CV, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres email:

pielegniarka@koncepcja.eu

W CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych

Na potrzeby tylko powyższej rekrutacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja Marzena Biłas-Jaglińska z siedzibą we Wrocławiu ul. Podwale 62/2, 50-010 Wrocław na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Na potrzeby długofalowego procesu rekrutacyjnego:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja Marzena Biłas-Jaglińska z siedzibą we Wrocławiu na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji oraz przesyłanie aktualnych ofert pracy odpowiadających mojemu profilowi zawodowemu.

Informujemy, ze przesłanie cv oznacza jednoczesną zgodę na przetwarzanie Państwa danych osobowych. Zgodę można odwołać w każdej chwili wysyłając nam maila na adres: rezygnacja@koncepcja.eu

Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Osoba odpowiedzialna za rekrutację: Marzena Jaglińska

Tel. 791080654

Agencja Pracy Koncepcja, Wrocław ul. Podwale 62/2,

Tel. 71 343 80 73

E.Mail: rekrutacja@koncepcja.eu

Więcej ofert pracy na naszej stronie internetowej:  www.koncepcja.eu