Beta Active Elisabeth Sobiech
Pielęgniarka – praca 50 km od granicy z zakwaterowaniem

Pielęgniarka – praca blisko granicy - opieka nad pacjentem pod respiratorem oraz opieka środowiskowa

  • Data publikacji:
  • 14-06-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy

POSZUKIWANA PIELĘGNIARKA do pracy w Niemczech tylko 50 km od polskiej granicy – opieka nad pacjentem pod respiratorem oraz opieka środowiskowa.

Jesteś pielęgniarką i masz uznany dyplom? Szukasz pracy w Niemczech niedaleko polskiej granicy? Mamy coś specjalnie dla Ciebie!!! Zaufaj wieloletniemu doświadczeniu.

Elisabeth Sobiech Beta-aktiv – Twój niezawodny doradca branży medycznej w Niemczech.

Oferujemy:

- zarobek 14 Euro brutto/godz. + 200 Euro miesięcznego dodatku ( po okresie próbnym możliwość negocjacji)

- dodatki za pracę w niedzielę, święta i noce

- 26 dni urlopu

- wprowadzenie w zakres obowiązków

- miła atmosfera pracy

- pracodawca oferuję mieszkanie

Wymagania:

- samodzielność i odpowiedzialność związana z wykonywaniem zawodu pielęgniarskiego

- gotowość do wyjazdu za granicę na minimum rok

- znajomość języka niemieckiego: poziom minimum A2/B1

Pomagamy w uznaniu dyplomu w Niemczech!!!

Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu poprzez:

- maila na: pflege-kraft@beta-aktiv.de

- telefon: +49 7322 9587101

- telefon lub SMS: +48 574 699 866

 (sms o treści pielęgniarka)