Beta Active Elisabeth Sobiech
Pielęgniarka w Niemczech - Regensburg i Berlin

  • Data publikacji:
  • 31-05-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Berlin, Regensburg
  • Stanowisko:
  • Pielęgniarka

Pielęgniarka w Niemczech - praca w niemieckich szpitalach: Regensburg i Berlin

WYMAGANIA:

- Samodzielność i odpowiedzialność związana z wykonywaniem zawodu

- Mile widziane doświadczenie w zawodzie

- język niemiecki na poziomie min A2 –B1

- Mile widziana niemiecka Urkunda

Okolice Regensburga - informacje ogólne:

- Zarobek przed uznaniem dyplomu: 2200 – 2500 euro brutto + dodatki, po uznaniu dyplomu 2750 – 2900 euro brutto (w zależności od doświadczenia zawodowego) + dodatki (różne oddziały)

Na oddziałach: operacyjnym i intensywnej terapii zarobek w granicach: 2900 – 3050 euro brutto + dodatki

- Pracodawca dysponuje mieszkankiem pracowniczym lub pomaga w znalezieniu odpowiedniego lokum

- Wprowadzenie w zakres obowiązków

- pomoc polskiej koleżanki, która już tam od dłuższego czasu pracuje

- umowa bezpośrednio z kliniką – bez płacenia jakichkolwiek prowizji

Berlin - informacje ogólne:

- Czas pracy 38,5 godzin/tydzien

- Wynagrodzenie: na stanowisku pomocy pielegniarskiej: 27.000 Euro brutto/rok, na stanowisku pielegniarki: 34.500 Euro brutto/rok

- 13.pensje

- 27 dni urlopu/rok

- Zakwaterowanie/mieszkanie

- pomoc polskich koleżanek, które już tam od dłuższego czasu pracują

Beta Active Elisabeth Sobiech nie jest leasingeim pracowniczym i nie pobiera żadnych opłat od kandydatów!!!

Nasz Kontakt:

+49 151 664 32 772

office@beta-active.de