PF-Gruppen
Praca przy pieleniu warzyw Dania -OD ZARAZ

Pielenie warzyw Dania

  • Data publikacji:
  • 07-07-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Dania
  • Wynagrodzenie:
  • Średnie zarobki miesięczne netto po odliczeniu mieszkania i podatków​ 8000 PLN
  • Stanowisko:
  • Pracownik fizyczny

Informacje

  • Pracownik rolny - pielenie warzyw
  • Numer oferty R-30
  • Rozpoczęcie pracy: OD ZARAZ
  • Zakończenie prac: druga połowa sierpnia
  • Ilość wakatów: 20

Zakres obowiązków

  • pielenie warzyw na platformie,
  • pielenie warzyw ręczne bez platformy,
  • inne prace polowe (ściąganie, zakładanie siatek)

Oferujemy

Średnie zarobki miesięczne netto po odliczeniu mieszkania i podatków​ 8000 PLN

7000 PLN podstawa + 1000 PLN pieniądze wakacyjne

Zwrot paliwa za dojazdy do pracy w kwocie do 500 DKK tygodniowo dla kierowcy.

  • Pomoc w organizacji mieszkania
  • Pomoc administracyjną w Danii
  • Wyjazdy integracyjne z PF TRAVEL
  • Konkursy dla pracowników PF GRUPPEN
  • Pracę w miłej atmosferze. Sprawdź opinie pracowników

Praca na projekcie polega na usuwaniu chwastów z upraw warzyw. Pielenie wymaga dokładności oraz delikatności, należy bowiem uważać, aby razem z chwastami nie usunąć warzyw.

Oczekujemy

  • Nie jest wymagana znajomość języka obcego.
  • Dyspozycyjność w podanym terminie,
  • Gotowość do pracy fizycznej w zmiennych warunkach atmosferycznych
  • Bardzo dobra sprawność fizyczna,

Zapraszam do wypełnienia formularza aplikacyjnego