Joanna

Płytkarz, glazurnik- praca za granicą

  • Data publikacji:
  • 10-05-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy, Holandia, Szwajcaria

Poszukujemy obecnie dla naszego niemieckiego klienta wielu pracowników na stanowisko Płytkarz , Glazurnik – praca w Niemczech jak również zdarzają się projekty w Holandii oraz Szwajcarii.

Zainteresowanych kandydatow prosimy o przesylanie aplikacji na adres:

joanna@cbd-bau.eu

Obowiązki pracownicze

- Układanie płytek gresowych, glazurowych, ściennych i podłogowych zgodnie z projektem

- przygotowywanie powierzchni

- przycinanie płytek

 Wymagania:

- minimum 4 lat doświadczenia w zawodzie

- komunikatywna znajomość języka angielskiego

- własny transport będzie dużym atutem

Oferujemy

- Atrakcyjne warunki w zaleznosci od doświadczenia oraz kwalifikacji

- Bezplatne zakwaterowanie

- Opieke polskiego koordynatora

- Umowe na zagranicznych warunkach w zaleznosci od kraju docelowego

Informujemy ze skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.