Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko: płytkarz/glazurnik 2300-2500€ netto (NA RĘKĘ)

Płytkarz/glazurnik 2300-2500€ netto (NA RĘKĘ)

  • Data publikacji:
  • 15-05-2023
  • Miejsce Pracy:
  • Holandia Groesbeek
  • Wynagrodzenie:
  • 3300
  • Stanowisko:
  • Płytkarz / Glazurnik / Kafelkarz

PŁYTKARZ / GLAZURNIK 2300-2500€ netto (NA RĘKĘ) + BEZPŁATNE ZAKWATEROWANIE

Poszukujemy doświadczonych glazurnikówz komunikatywną znajomością języka angielskiego lub niemieckiego i z samochodem.

Praca w Holandii, okolice 6562 JH Groesbeek, oraz inne lokalizacje w centralnym / południowym regionie Holandii.

OBOWIĄZKI:

  • Kafelkowanie łazienek, kuchni i podłóg wielkowymiarowych

  • Norma dzienna na poziomie około 15 m2

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie jako płytkarz minimum 2-3 lata.

  • Wykształcenie zawodowe mile widziane

  • Szybkość i precyzja w wykonywaniu prac

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego WARUNEK KONIECZNY.

  • Posiadanie dyplomu VCA lub gotowość do jego zdobycia.

  • Prawo jazdy i samochód (może być jeden na dwie osoby) WARUNEK KONIECZNY - u niektórych pracodawców jest możliwość wynajmu samochodu firmowego za 50€/tydzień z kaucją 200€.

OFERUJEMY:

  • Holenderską umowę o pracę

  • Umowa może być stworzona w języku holenderskim, polskim, rumuńskim, hiszpańskim i angielskim

  • Punktualną, cotygodniową wypłatę.

  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia: 520–600 euro netto na tydzień, czyli 2300-2600 euro netto miesięcznie.

  • Możliwość pracy w nadgodzinach.

  • Bezpłatne zakwaterowanie.

  • 20 płatnych dni urlopu i 8,33% premii urlopowej rocznie.

  • Pomoc w zdobyciu ubezpieczenia zdrowotnego.

  • Osobistego koordynatora w biurze i na terenie budowy.

  • Stabilne projekty długoterminowe oraz elastyczne projekty krótkoterminowe – Ty wybierasz co jest dla Ciebie najlepsze