Derksen Polska
Pokojówka- osoba do sprzątania domków

Pokojówka

  • Data publikacji:
  • 19-06-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Belgia: Manhay

Agencja zatrudnienia Derksen Polska (numer certyfikatu 4042) poszukuje kandydatów na stanowisko: Osoba do sprzątania domków letniskowych

Miejsce pracy:
Belgia, Manhay

àPraca na polskiej umowie zlecenie (każdy kandydat musi być ubezpieczony na 30 dni przed rozpoczęciem pracy i mieć odtrącane składki)
à praca do końca sierpnia/ września 2017 roku

Zakres obowiązków:

  • Dbanie o porządek na terenie parku,
  • Sprzątanie domów letniskowych, pomieszczeń sanitarnych, pomieszczeń z zapleczem kuchennym

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (poziom B)
  • Preferowane osoby z miłą aparycją, komunikatywne, energiczne,
  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Darmowe zakwaterowanie
  • Miłą atmosferę w miejscu pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: z.bozowska@derksen-polska.pl oraz o kontakt telefoniczny +48 575 100 025