Agencja Zatrudnienia Sidrom Sp. z o.o.
Firma Sidrom Sp. z o.o., dla swojego stałego klienta - hotelu 5***** we Francji w okolicach Cannes, poszukuje pracowników na sezon letni na stanowisko:

Pokojówka Francja, Cannes

  • Data publikacji:
  • 09-07-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Cannes
  • Stanowisko:
  • Pokojówka
POKOJÓWKA

Miejsce pracy: Cannes, Francja

WYMAGANIA:
  • Doświadczenie w pracy (minimum 2 lata),
  • Sprzątanie na biało 40-45 min,
  • Retusz 15 min,
  • Znajomość języka francuskiego lub angielskiego,
  • Podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu na minimum 30 dni przed wyjazdem.
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Sprzątanie pokoi, łazienek i części wspólnych hotelu,
  • Przygotowanie pokoi na przyjęcie gości zgodnie ze standardem hotelu.
OFERUJEMY:
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o polską Umowę o pracę, składki od średniej krajowej,
    • 39h pracy tygodniowo,
    • Zwrot kosztów dojazdu do Francji (do wysokości biletu autobusowego),
    • Bezpłatne zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę.
  Zapraszam do aplikacji lub kontaktu na adres rekrutacja@sidrom.net.