Eastgate Recruitment Jakub Wojciechowski

Pokojówka Pokojowy Niemcy

Data publikacji:
20.10.2020
Miejsce Pracy:
Niemcy
Branża:
Pozostałe
Stanowisko:
Pokojówka

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego klienta poszukuje osób do pracy w Niemczech

miejsce pracy: Überlingen nad jeziorem Bodeńskim, południowe Niemcy

Umowa niemiecka z hotelem na czas określony, czyli na sezon do 18.12.2020. W roku 2021 dla chętnych praca rozpoczyna się od 01.03.2021 i trwa do końca roku

Praca na pełny etat, 5 do 6 dni w tygodniu, na zmianę od godz. 5 do 13.30, albo od godz. 8 do 16.30, ok. 175 godzin miesięcznie

Główne zadania:
Utrzymanie czystości w pokojach hotelowych, jak również sprzątanie pomieszczeń ogólnie dostępnych, jak: korytarze i toalety publiczne
Zmiana pościeli i ręczników w pokojach
Przygotowywanie pomieszczeń do przyjęcia nowych gości

Wymagania:

  • Oferta jest przeznaczona zarówno dla kobiet jak i mężczyzn
  • Udokumentowane minimum roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku mile widziane, ale niekoniecznie
  • Konieczna przynajmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Punktualność, samodzielność, sumienność i dokładność

Oferujemy:

  •  niemiecka umowa o pracę
  • Wynagrodzenie miesięczne netto: od 1200 do 1350 Euro
  • + Darmowe wyżywienie (w dniach pracy)
  • Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę i płatne przez pracownika ok. 100  Euro netto / miesiąc

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji  po niemiecku na adres mailowy:   office@eastgaterecruitment.com

Prosimy również o umieszczenie w aplikacji informacji od kiedy są Państwo dyspozycyjni do pracy

w temacie prosimy wpisać "Pokojówka/Pokojowy Berlin"

proszę koniecznie dodać do cv poniższą klauzulę:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) - c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EastGate Recruitment dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń