Luksmann
LUKSMANN poszukuje kandydatów do pracy w niemieckim firmie w branży hotelarskiej i gastronomicznej na stanowisko:

Pokojówka/ Roomboy – praca w Niemczech

  • Data publikacji:
  • 25-05-2017
  • Miejsce Pracy:
  • region zatrudnienia: Nadrenia-Palatynat

LUKSMANN poszukuje kandydatów do pracy w niemieckim firmie w branży hotelarskiej i gastronomicznej na stanowisko:

region zatrudnienia: Nadrenia-Palatynat

Podstawowe obowiązki:

  • Codzienne dbanie o czystość pokoi (wszelkie prace porządkowe z tym związane, m.in. odkurzanie, mycie podłóg, zmiana pościeli i ręczników, dbanie o czystość w łazienkach)
  • Pomoc na recepcji. W zależności od potrzeby – pomoc w utrzymaniu porządku w obiekcie
  • Zapewnienie uprzejmej, profesjonalnej obsługi gości

Oferujemy pracę na przejrzystych warunkach:

  • Praca stała na pełny etat
  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony zawartą bezpośrednio z pracodawcą
  • niemieckie zarobki składające się z podstawy – stawka godzinowa 9€ brutto + możliwe napiwki
  • zniżki pracownicze na pokoje w hotelu i usługi spa

Każdej zatrudnionej osobie gwarantujemy:

  • pracę w stabilnej finansowo firmie – terminowość wynagrodzeń,
  • prawo do ubezpieczenia zdrowotnego na terenie całej Unii Europejskiej,
  • zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę,
  • opłacane składki emerytalne – nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych,
  • prawa do świadczeń socjalnych, między innymi Kindergeld,
  • płatny urlop wypoczynkowy,
  • pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnienia
  • przyjazną atmosferę w pracy

Wymagamy:

  • Doświadczenia w sprzątaniu,
  • Niemiecki – w stopniu  umożliwiającym  podstawową komunikację z personelem i rozumienie poleceń służbowych
  • Miła aparycja, motywacja do pracy

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres: hr@luksmann.com

Szczegółowych informacji udzielamy pod nr tel. 0048 537 701 000

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z postanowieniami ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2002 r., nr 101, poz. 926 ze zm.)”